RSS Feed عضویت خبرنامه   برگ هاي کتاب به منزله بال هايي هستند که روح ما را به عالم نور و روشنايي پرواز مي دهند. وُلتر  
کتابسرای تندیس
 
 
 

فهرست موضوعی

 
 ادبیات داستانی (ترجمه)
 کودک و نوجوان
 فانتزی
 گوناگون
 تنديس هاي جيبي
 هري پاتر
 ديويد گمل
 پندراگن
 راه هاي ساده ...
 روان شناسي و فرا روان‌شناسي
 ادبيات داستاني (تاليفي)
 تاريخي
 شاهکارهاي ادبيات علمي تخيلي
 ادبیات پلیسی و ماجرایی
 مجموعه اثار دن براون
 

کتاب‌ها  
امتیاز:  
  8    
  کتاب دوم لاک لامورا درياهاي سرخ زير آسمان هاي سخ
نوبت چاپ:
شابک:978-600-182-626-9
پدید‌آورنده:اسکات لينچ
مترجم: سعيد سيمرغ
قیمت:1450000  ریال
قطع:رقعي
تعداد صفحات:856

 

لاک لامورا و دوست باوفايش ژان تنن، پس از نبردي با دنياي زيرزميني که چيزي نمانده بود به قيمت جانشان تمام شود، از شهر جزيره‌اي زادگاهشان گريختند و به شهر خارجي تال‌ورار رفتند تا زخم‌هايشان را تيمار کنند. ولي حتي در آن غربي‌ترين حاشي? دنياي متمدن هم نتوانست مدت زيادي بياسايند... و خيلي زود بر سر کاري برگشتند که در آن بهترين بودند: دزديدن از ثروتمندان ناشايسته و به جيب زدن ماحصل کار براي خودشان.

ولي اين بار هدفشان بزرگ‌ترين غنيمت ممکن است. برج گناه، ويژه‌ترين و محافظت‌شده‌ترين قمارخانه در دنيا، که نه طبق? آن ثروتمندترين مشتريان را به خود جذب مي‌کند، جايي که براي رسيدن به اوج آن بايد ديگران را با شرط‌بندي‌هاي کلان، رفتار سرگرم‌کننده و بازي کردن بينهايت صادقانه تحت تأثير قرار داد. زيرا در آن‌جا يک قانون اساسي وجود دارد. مرگ، براي تقلب در هرکدام از بازي‌هاي برج گناه. ولي لاک و ژان با گستاخي مهارناپذيرشان، مجموعه‌اي پيچيده از نقشه‌ها براي تقلب کردن، دروغ گفتن، حقه زدن و گوش‌بري کردن طراحي کرده‌اند تا بتوانند خودشان را به نهمين طبق? برج و جايي که خزان? پر و پيمان رکين، مالک برج قرار دارد برسانند. زير پوشش هويت‌هاي جعلي با دقت هرچه‌تمام‌تر به بالا رفتنشان ادامه دادند، تا اين‌که بيش از هر زمان ديگري به موفقيت نزديک شده بودند.

ولي يک نفر در تال‌ورار پرده از رازشان برداشته است. يک نفر از گذشت? آن‌ها با اين قصد که آن‌ها را مجبور کند تاوان گناهانشان را پس بدهند. حالا آن‌ها به تمام قدرت حيله‌گري‌شان نياز دارند تا روح آزمندشان را نجات دهند. ولي شايد حتي اين هم کافي نباشد.


نظرات   
 
 
 
کلیه حقوق این سایت نزد کتابسرای تندیس محفوظ می‌باشد.  
طراحی وب‌سایت توسط گروه ماز