RSS Feed عضویت خبرنامه   برگ هاي کتاب به منزله بال هايي هستند که روح ما را به عالم نور و روشنايي پرواز مي دهند. وُلتر  
کتابسرای تندیس
 
 
 

فهرست موضوعی

 
 ادبیات داستانی (ترجمه)
 کودک و نوجوان
 فانتزی
 گوناگون
 تنديس هاي جيبي
 هري پاتر
 ديويد گمل
 پندراگن
 راه هاي ساده ...
 روان شناسي و فرا روان‌شناسي
 ادبيات داستاني (تاليفي)
 تاريخي
 شاهکارهاي ادبيات علمي تخيلي
 ادبیات پلیسی و ماجرایی
 مجموعه اثار دن براون
 

سفارش کتاب
امتیاز محصول:  
  6
  سرگذشت گروهان سياه کتاب اول گروهان سياه
شابک:978-600-182-133-2
پدید‌آورنده:گلن کوک
مترجم: آيدا کشوري
قیمت:330000  ریال
قطع:رقعي
تعداد صفحات:335
 

حاکم جادوگري بي‌نهايت قدرتمند است که توانايي تبديل خشن‌ترين دشمنانش را به خدمتکاراني وفادار دارد حتي آنان که جادويي برابر با جادوي او دارند.  نيرومندترين قربانيانش ده تن تسخيرشدگان يا به طور خلاصه تسخيرشدگان خوانده مي‌شوند. با ياري همسرش، بانو (کسي که مهارت جادوگري‌اش در رتبه‌ي دوم پس از حاکم است) قلمرويي مي‌يابد که براي شرارت بي‌همتاست. آن مکان را شخصي شورشي به نام رز سپيد برانداخته است ولي نه آن زن و نه هيچ جادوگر شورشي ديگري آن‌قدر قدرتمند نبودند که بتوانند حاکم، بانو يا تسخيرشدگان را نابود سازند. نهايت کاري که از پس آن برآمدند بيهوش کردن آن‌ها و محبوس کردن‌شان بود. زندان‌شان مکاني با نام ماهورتپه بود. آن‌ها درون تپه‌هاي ماهور مدفون شده بودند.

پس از گذشت چهار قرن، جادوگر بومنز با گذر از ماهورتپه بانو را بيدار مي‌کند تا از او مهارت­هايش را بياموزد. بانو كنترل را به دست مي­گيرد و آزاد مي‌شود؛ بومنز را در حالت روحاني نيمه‌ناميرايي اسير مي‌کند. سپس تسخيرشدگان را آزاد مي‌سازد اما به حاکم خيانت و او را همان جا رها مي‌کند و براي احياي امپراتوري به پيش مي‌رود. همانند گذشته، شورشي‌ها برخاستند و اين بار محفل هجده تن رهبري‌شان مي‌کرد. محفل متشکل از جادوگراني بود که به تنهايي ياراي مقابله با تسخيرشدگان را نداشتند اما همواره در اهداف‌شان متحد بودند. از سوي ديگر تسخيرشدگان به همان مقدار که با شورشي‌ها جنگ دارند، ميان خودشان نيز در نزاع هستند.

از سويي ديگر گروهان سياه از طرف يکي از تسخيرشدگان با نام روح‌بند ناخواسته و ناآگاه به خدمت بانو درمي‌آيند و به خواست او مي‌جنگند. طبيب سرگذشت گروهان را در اين دوره‌ي پرمخاطره بازگو مي‌کند...

 


 
  نام
    ایمیل
  استان
  شهر
 
آدرس
  تلفن
  تلفن همراه
  تعداد سفارش
لطفاً کد امنیتی زیر را داخل وارد نمایید: کد امنیتی
 
 
 
 
 
 
 
کلیه حقوق این سایت نزد کتابسرای تندیس محفوظ می‌باشد.  
طراحی وب‌سایت توسط گروه ماز